רוצה תינוק בריא? אומגה 3!

כמה דגים צריך לכלול בתפריט השבועי שלי? ומה אם אני לא אוהבת דגים? התוסף טוב בזמן הריון?
אלו היו השאלות הראשונות שלי על אומגה 3 לאחר שהמליצו לי לקחת בזמן היותי בחודשים הראשונים להריוני.
שמעתי סגולות רבות על השומן הזה. שהוא בונה את המוח, משפר את הזיכרון.. אבל הוא עושה עוד כל כך הרבה דברים. אחרי שקצת חקרתי על הנושא, הבנתי שזהו שומן שפוט הכרחי לגוף. גם לגופי שלי וגם לעובר שבבטן.

לרכישת אומגה 3 >>


מה זה אומגה 3

חומצות שומן אומגה 3 הן חומצות שומן בלתי רוויות.
אומגה 3 ידועה כמסייעת להילחם בדלקות, בשומני דם נמוך, הורדת לחץ הדם, מעלה את רמות הכולסטרול הטוב ואף עשויה להפחית את הכולסטרול הרע. אומגה 3 צריכה להיות חלק מהתזונה של כולם.
קליטה נכונה של שומנים אומגה 3 חיונית לשמירה על ייצור מאוזן של חומרים דמויי הורמונים הנקראים פרוסטגלנדינים. תפקיד הפרוסטגלנדינים הוא לעזור לווסת פונקציות רבות פיזיולוגיים חשובים כולל לחץ דם, קרישת דם, שידור העצב, תגובות דלקתיות ואלרגיות, הפונקציות של הכליות ומערכת העיכול ואת הייצור של הורמונים אחרים.
לקריאה נוספת


למה דווקא בהריון

כמו שהאומגה 3 טוב עבורך- ככה אומגה 3 טובה עבור תינוקך. אומגה 3 משפר את התפתחות המוח של התינוק, מוריד את הסיכון של אלרגיות למזון ואקזמה. מוריד את הסיכון לדיכאון אחרי לידה, שיפור הראייה, הקשב ודפוסי שינה טובים.
ילדת? מזל טוב! מניקה? עוד יותר טוב! חלב אם הוא מקור התזונה הטוב ביותר עבור תינוקך, את האומגה 3 התינוק יקבל כבר ממך. את רק תמשיכי לדאוג לצרוך אותו.
לקריאה נוספת


איך ניתן לצרוך?

לצערנו, הגוף אינו יודע לייצר לבד את האומגה 3 והוא חייב לקבל אותו מהמזון.
מקור טוב של אומגה 3 נמצא בדגי מים קרים כמו: סלמון, סרדינים, טונה טרוטה ומכיוון שלכולם יש רמות כספית נמוכה,מומלץ לאכול דגים שמנים (כמו: בורי, פורל, אמנון וסלמון) שלוש פעמים בשבוע, כמו גם נטילת תוסף אומגה 3 מדי יום. עם זאת, ישנם סוגים מסוימים של דגים המכילים רמות גבוהות של מתכות כבדות, כמו כספית (כמו: מקרל, טרוטה, הרינג, סרדינים, טונה וסלמון), אשר יכול להשפיע על בריאות העובר ויש להימנע מהם במהלך הריון.
עבור אנשים שאינם אוכלים דגים, כמויות קטנות יותר של אומגה 3 ניתן להשיג דרך מזונות כגון: ביצים, חלב סויה ואגוזי מלך..


איך מומלץ לקחת את התוסף?

1-3 קפסולות ביום, עדיף לפני האוכל.

x

#{title}

#{text}

#{price}