למה כל ההריוניות לוקחות פרנטל? איפה המחיר הכי משתלם?

תמיד אומרים שהדאגות מתחילות בלידה. זה לא נכון. הן מתחילות ברגע שאת מגלה שאת בהריון.
בהתחלה את מתחילה לחשוב כמובן על הפסקה או הורדת המינונים של העישון והאלכוהול, אחר כך את מתחילה לחשוב ולחשב את שעות השינה שלך (אין לך ברירה, את פשוט כל הזמן עייפה), מודדת את סך הפעילות גופנית שלך וכמובן מקפידה (או לפחות מנסה) לשמור על תזונה נכונה.

לא כולנו מצליחות להתמיד בכל הדברים האלה. ישנן נשים שפשוט לא מצליחות להפסיק לעשן אז הן גונבות פה ושם סיגריה. יש נשים שלא מצליחות להתמיד בפעילות הגופנית. יש דברים שלא בשליטתנו בכלל כמו זהום האוויר. בנוסף, יש כמובן את המלחמה הגדולה שלנו, ההתמודדות היום יומית לכלל הנשים המודרניות: התזונה. בעולם שלנו הזמן קצר והמזון מהיר. רוב המזונות הזמינים הם תעשייתיים, לא בריאים ונמצאים בכל מקום.
לא לכל אחת יש את הזמן והעצבים להשקיע בארוחות בריאות ומושקעות.

לרכישת פרנטל >>


אז איך אני אדע שהתינוק שלי מקבל את הויטמינים שהוא צריך? שלא יחסר לו כלום?

אז קודם כל- להירגע. הגוף שלנו הוא המכונה הכי חכמה בעולם. הוא יודע מה סדר העדיפויות ובעקבות כך הוא קודם כל שם את התינוק בעדיפות עליונה. זה נכון גם לגבי הנקה- חלב האם. לא סתם אומרים שחלב אם זה הדבר הטוב ביותר עבור התינוק. זהו האוכל שהגוף שלנו מכין במיוחד עבורם ומותאם לקצב ההתפתחות שלהם.
אז עכשיו שנרגענו שהתינוק מקבל את מה שהוא צריך, אנחנו צריכות לחשוב על עצמנו, אם הויטמינים והמינרלים החשובים האלה נלקחים מהגוף שלנו אליהם, לנו האימהות עלול להיווצר חוסר.


אם העובר מקבל את כל מה שהוא צריך. מאיפה אני יכולה להשלים את החוסר?

בדיוק מהסיבות האלה, רופאי הנשים ממליצים על הפרנטל עוד בתחילת ההיריון.
הפרנטל הוא תוסף מולטי ויטמין ומינרלים המותאם במיוחד לנשים ההרות והמיניקות. רוב רופאי הנשים ממליצים לאישה ההרה לקחת את הפרנטל לפעמים גם אם בדיקות הדם יוצאות סבירות כיוון הפרנטל הוא סוג של "תעודת ביטוח תזונתית".


מה יש בפרנטל שכל כך טוב לנו?

בכדור אחד של הפרנטל הוכנסו הויטמינים והמינרלים בנוסחה שמותאמת במיוחד לאישה ההרה.
ביניהם ישנה החומצה הפולית, ויטמין D, קבוצת ויטמינים מקבוצה B, יוד ועוד כ-20 תוספות שונות.
מה שחשוב לוודא כשאנחנו בוחרות תוספים בהריון הוא שהוא אכן מיועד ומפותח עבור נשים הרות.
בנוסף, מחקרים קבעו כי הויטמינים והמינרלים בפרנטל מצמצמים את הסיכון להולדת ילד עם מומי לידה, לידה מוקדמת, לידת תינוק בתת משקל, לידת תינוק עם פגם בלב, סיכויי אי סימטריה במיקום הכבד והלב ועוד.
לקריאה נוספת


איך הכי מומלץ לקחת את הפרנטל?

את תוסף הפרנטל מומלץ לקחת עם האוכל. אך, מכיוון שמכיל ויטמינים ומינרלים שונים, עדיף לא לקחת אותם עם תוספי תזונה אחרים. עם זאת, אין לחשוש מעודף ויטמין, כמו שכבר אמרנו, הגוף שלנו כה חכם, כאשר אין לו צורך הוא יודע להפטר מהעודפים בדרכים שונות.

אז אנחנו אמנם לא מושלמות. אבל אנחנו כן דואגות לתינוק ולנו. וכמו שכולנו יודעות, אנחנו זה מה שאנחנו אוכלות. חוסר בויטמינים ומינרלים יכול להיות מסוכן ולכן חשוב להקפיד לאכול מכל אבות המזון ובנוסף גם לקחת את תוסף הפרנטל עוד בתחילת ההיריון.

x

#{title}

#{text}

#{price}