מעברים רכים – שייק בריאות לגיל המעבר

היא הזמינה כמה לביתה חברות טובות עוד מימי ביה"ס היסודי. היה בזה משהו מתוק-חמוץ, וכפי שציינה אחת בהודעות המקדימות, הגענו לגיל שכבר שום דבר טוב לא מתחיל…
אצלי, אמירה כזו היא אתגר, ואני מיד חייבת להוכיח שחמוץ מתוק הוא טעם נהדר ושניתן להתבגר בקלות תוך שמירה על נינוחות, שמחה, יופי ו…זה נעים ואפילו טעים.
לערב המיוחל הגעתי מצויידת היטב, חיוך לזו, סיפור לשנייה, ומגוון של רכיבים לשייקים שיתאימו לכולן. כיוון שהיה ערב חמים התחלנו אותו עם שייק שאני אוהבת לכנות בשם "מעברים רכים", הוא מתאים כמעט לכולם אך לנשים בגיל המדובר תהיה בו תועלת עצומה זאת כיוון שהתפוז (שעשיר בויטמין C), החמוציות ואבקת האוכמניות המיובשות (אבקת בלו ברי) שיספקו "ים" של נוגדי חמצון שישמרו על בריאותן וצעירותן של מערכות הגוף ועור הפנים בכללן. חמוציות וויטמין C ישמרו על הבריאות מערכת השתן ויסייעו במניעת דלקות. הבננה מוסיפה שפע מינרלים ובהם אשלגן ומגנזיום שישפרו את האיזון הרגשי, את תפקוד מערכת העצבים ואת גמישות כלי הדם. התמרים מעניקים למשקה מתיקות ותורמים תוספת של סיבים שכל כך חיונית לתפקוד הבריא של מערכת העיכול ולשמירה על רמות סוכר מאוזנות בדם. זרעי הפשתן תורמים לשייק סמיכות בטעם אגוזי עם סיבים תזונתיים, מינרלים ואומגה 3, התומכים באיזון ההורמונלי. הכוח הייחודי של השייק מגיע משילוב של אבקת חמוציות, ואבקת בלו ברי המשלבים מתיקות וחמיצות קלה, ונותנים ערכים תזונתיים נפלאים. והטוויסט המיוחד בנוסחת הפלא הזו, אבקת המאקה, שתעלה את רמות האנרגיה, תתרום לגוף רכיבים חיוניים ותסייע לאיזון ההורמונלי, הורדת גלי חום ושמירה על המערכת הנשית כולה צעירה ומאוזנת.

הערב החל לאט, קיבל זריקת עידוד מהשייק הראשון ומשם נסחפנו לשייקים נוספים והשיחה קלחה. הערב עבר בהצלחה מסחררת והפרצופים המחייכים והקורנים בסופו העידו פעם נוספת שלטבע יש כלים לתקן ולשפר כל מצב…

אבקת מאקה אינה מומלצת לנשים שבהסטוריה הרפואית שלהן גידולים ממאירים על רקע הורמונלי.

מצרכים:
• 1/3 חבילת אוכמניות קפואות
 • 1 בננה קפואה
 • מיץ מתפוז אחד
 • 2 כפיות גדושות של זרעי פשתן טחונים
 • 2 תמרים
 • 1/2 כפית אבקת חמוציות
 • 1/2 כפית אבקת בלו ברי
 • 1/2 כפית אבקת מאקה
 
על הכותבת:
עמרית בן סירה היא נטורפתית עם ניסיון עשיר של כ-20. עמרית מטפלת בגישה הוליסטית-משולבת ברפואה הטבעית.  היא מבצעת שילוב של תזונה טבעית, צמחי מרפא, הומיאופתיה, דיקור ועוד..
x

#{title}

#{text}

#{price}